Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat, bölgesel nakliyata nispeten daha geniş mesafe içeren transfer biçimidir. Taşıma yönüyle farkları yoktur. Şehirler arası taşımacılıkta mesafe fazladır. Bu gerekçeyle, sözü edilen gaye adına sevk edilecek taşıma kamyonlarının uzak yola karşı muhafazalı ve emniyetli yapıda olması gerekiyor.

şehirler arası ambar

Şirketimizin kullanmış olduğu iller arası nakliyat araçları, dirençli ve güvenlidir. Şirketimiz şehirler arası nakliye tavsiye firmalar arasında olmaktan gurur duymaktadır. Ayrıca şirketimiz şehirler arası uygun nakliyat hizmeti sunarak en iyi nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Şehirler Arası Taşımacılık Ne Demektir? Nasıl Sonuçlandırılır?

Çağımız taşımacılık teknolojisinin gelişme göstermesiyle, kapalı kasalı kamyonların kullanışlılığı ve emniyeti fazlalaşmıştır. Şehirlerarası Taşıma işlerinde, yük çeşitlerine göre farklılaşan araçları kullanan işletmemiz, süratli ve güvenli taşımacılık işlemleri arz etmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat süreçlerinde, eğitimli personeller görev yapar. Ayrıca işletmemizin kullanmış olduğu nitelikli operasyonlar kapsamında oldukça güvenli eşya nakliye işlemleri icra edilmektedir.

Şehirler Arası Taşımacılık İşlemleri?

Eksper aşamasıyla taşıma işlemleri start alır ve gerekli kapalı kasa araç, ekspertiz tarafından tespit edilir. Anlaşmadan sonra taşınacak mekanda bulunan tüm ev eşyaları veya cihazlar sigorta kapsamına alınır. Kırılgan malzeme ve materyallerin kendisine özgü ambalaj malzemeleri ile paketlenmesi ile öteki tüm eşya ve malzemelerin korunması işlemlerinden itibaren, taşımacılık nedeniyle sevk edilmiş olan araca tüm eşyalar yüklenir. İlk aşamada hacimli ve dayanıklı mobilya ve beyaz eşyalar istiflenir ve daha sonra kırılgan ev eşyaları istiflenir.

Kapalı kasalı araçlarımızın ev eşyası nakliyesi işlemi konusunda spesifik bir biçimde imal edilmesiyle, şehirler arası nakliyede eşya hasara karşı korunması tam anlamda temin edilmektedir. Organizasyonumuz adına Vatandaşlarımızın memnuniyeti asıl maksatımızdır.

Şehirler arası nakliye firmaları arasında yer alan Kaya Nakliyat şirketimiz yıllardır İstanbul şehirler dışı nakliyat hizmeti sunmaktadır. Şirketimiz şehirlerarası taşımacılık temiz taşıma teminatı ile nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Ayrıca firmamız en uygun şehirler arası nakliyat ücreti sunarak kaliteli nakliyat hizmeti almanızı sağlamaktadır.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Şehirler arası lojistik hizmetlerinde, eşyaların paketlenmesi ve kılıflama işlemleri kendisine özgüdür. Uzun mesafelerin problemleri ile eşyaların taşınacağı bölgenin coğrafi özellikleri değerlendirilir ve bu istikamette ambalajlama metotları uygulanır. Ambalajlamadan sonra nakliye aracına istifleme işlemi yerine getirilir. Titizlikle yapılan ambalajlama ve araca istifleme ile eşya ve malzemeleriniz tahribat almamaktadır. Şehirler arası taşımacılık hususunda mecburiyet arz eden bütün resmi evraklarımız vardır. Şoförlerimiz deneyim sahibi, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip olan şoförlerdir. İşletmemizin ve personelimizin temin etmiş bulunduğu izin belgeleri sayesinde, güzergahta çıkacak bütün resmi ve gayriresmi problemler ortadan kaldırılmıştır. Kurumumuz tüm aşamalarda itinalı davranmaktadır.

Sigortalı Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Kaya Nakliyat firmamız tarafından tüm eşyalarınız mukavemeti yüksek olan ambalaj malzemeleri ile ambalajlanmaktadır. Fakat bu ev ve ofis taşıma süresince eşyaların hasarsız taşınması için yeterli değildir.

Böylelikle eşyalarınız daha sağlıklı taşınmış olacaktır.

Şehirlerarası nakliyat maliyetleri, taşınılacak ilin mesafesi, çelik kasalı aracın niteliği, isteğe bağlı ek faaliyetler ve taşıma vasıtasının büyüklüğü gibi hallere bağlıdır. Kaya Nakliyat ,şehirler arası nakliyat konusunda en yerinde seçeneklerle ücretlendirme yapmaktadır.

Şehirler arası taşıma ev taşımacılığı ya da ofis taşımacılığında kişiler bir hayli zorlanmaktadır. Nakliye işlemlerinin güvenli, hızlı ve eşyalara zarar gelmeden yapılması kuşkusuz herkes için son derece önemlidir. Özellikle şehirler arası nakliye işlemleri için bireyler pek çok araştırma yapmaktadır. Kaya taşımacılık bu manada sizlere taşınmalarda kolaylıklar ve çözümler sunmaktadır. Kaya Nakliye hizmetleri ile gönül rahatlığı ile şehirlerarası taşıma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Şehirlerarası nakliyat taşıma hizmetleri arasında çok önemli hizmetlerden biridir. Bir şehirden diğer bir şehir e taşınacak kişiler şehirler arası nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. Kaya Nakliyat firması ve personeli ile birlikte bu hizmetleri sizlere sunmaktadır.

istanbul ankara ambarı

Bazen iş gereği bazen ise farklı nedenlerden dolayı il dışında ayrı bir ile taşınma ihtiyacı doğabilir. Bu durumda mevcut eşyaların taşınılacak yere taşınması gerekmektedir. Bu işlemlerde şehirlerarası taşımacılık işlemleri gerekmektedir. Taşınma işlemi başlı başına dikkat edilmesi ve özen gösterilmesi gerekli olan bir süreçtir.

Şehirlerarası taşımacılık hizmetleri kesinlikle profesyonellik gerektirmektedir. Eşyaların titizlik ile toplanmasından gidilecek yere eşyalara zarar vermeden geri kurulmasına kadar tüm sürecin dikkatli bir biçimde yapılması gerekir.

Ülkenin Her Yerinde Taşımacılık Hizmetleri

Her taşımacılık uzmanlık gerektiren bir iştir. Fakat şehirlerarası taşımacılık daha dikkat ve profesyonellik gerektirmektedir. Özellikle uzun mesafelerde yapılan nakliyatta risk daima daha yüksektir. Eşyaların güvenliği konusundaki rizikolar de daima daha fazla olur. Kaya Nakliye firması bu riski minimuma indirerek her zaman daha iyi bir hizmet verebilmek için kendini geliştirmektedir.

Firma şehirler arası nakliyat hizmetlerini verirken karşılıklı anlaşılan gün ve saat esas alınmaktadır. Karar verilen gün veya saatte firma çalışanları eşyalarınızı adresinizden alarak taşınacak adrese güvenle ulaştıracaktır

Kaya Nakliyat Şehirler Arası Hizmetleri Nelerdir?

 Eşyalar profesyonel ekipler tarafından paketlenir.

– Eşyalar yerleştirildikten sonra yola çıkılır.

– Yol eğer çok uzun ise iki şoför veya yola çıkılır.

– Adrese gelindiği zaman eşyalar dikkatli bir biçimde boşaltılır

– Nakliye aracına titizlik ile eşyalar yerleştirilir.

– Eşyaların araç içerisinde zarar görmemesi için aşırı hızlı olmamak şartı ile dikkatli kullanılır.