Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya olarak daha çok mobilya, beyaz eşya yada koli taşıyoruz. Koli ile taşınacak eşyaları genelde nakliyeciye bırakmak yerine kendimiz hazırlarız. Nakliyeci gelip kolileri yeni adresine taşır.

Ancak, taşınacak eşya mobilya olunca ya da ağır ve hacimli bir mobilya ise uzman destek almak daima en doğru tercih olacaktır. Bunlar için ambalajlama malzemesi satın almayın. Bırakın nakliyat şirketi yapsın.

istanbul ankara nakliye

Eğer taşınacak eşya sizin için önemliyse taşımacılık işletmesinden ambalajlamaye biraz daha özen göstermesini talep edebilirsiniz. Böylece iki kere ambalajlama yapılarak mobilyanız yeni adresine sağlam ulaşabilir.

Son senelerde internetin yaygınlaşması ile ihtiyaç duyduğumuz bir mobilyanın sıfırını almaktansa internetten nerdeyse yenisini çok daha ekonomik fiyata bulabiliyoruz. İstediğiniz mobilyayı bulduktan sonra taşımacılık fiyatını öğrenmek yalnızca iki dakikanızı alır.

Gerek eleman olsun ve gerekse çalışma sistemi olsun, firmamız en iyi metotları tercih etmektedir. Tecrübeli eleman ve son model araçlarla, parça eşya nakliyesi çok daha güvenilir bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Söz verilen zamanda eşyalar alınmaktadır ve yine söz verilen saatte eşyaların götürülmesini arzu ettiğiniz adrese teslimat gerçekleştirilmektedir. Nakliyat hizmetinde, öğretmenler, öğrenciler ve diğer kesimler için, bir hayli cazip olan parça taşımacılık sistemi, diğer nakliye hizmetlerimiz gibi nitelikli ve güvenlidir.

Parça eşya nakliye, Evden eve nakliyeciliğin dışında bir veya birden çok eşyaların şehir içi veya şehir dışı dahil olmak üzere yapılan taşıma işlemidir. Parça eşya nakliye ile internetten satın aldığınız ikinci el mobilyaları ve eşyaları hızlı ve kolay bir biçimde taşıtabilirsiniz.

Diğer bir tanımla parça eşya nakliye hizmeti aynı kamyonet içerisinde birden çok parça eşya sahibinin eşyalarının bulunduğu kamyonet aracının varacağı konuma kadar aynı güzergâh üstünde bulunan müşterilerine parça eşya nakliyatını gerçekleştirdiği bir taşımacılık hizmetidir. Parça eşya hizmeti taşımacılık piyasasında fazlası ile tercih edilen bir hizmet çeşididir. Özellikle çağımızda normal evden eve taşıma fiyatlarını düşününce parça eşya nakliye hizmeti çok daha uygun, müşterilerin cebini fazla yakmadan tercih edilen bir hizmet çeşidi olabilir.

Bazen çok eşyanız olmayabilir bunun için evden eve taşıma tercihi yapmaktansa parça eşya nakliye hizmeti almak çok daha makul geliyor. En çok bu hizmeti kirada oturan özellikle genç kesimin ilgi gösterdiğini söyleyebiliriz. Parça eşya nakliyatını çoğu zaman öğrenci kesimi ve çeyizlik eşyası olan müşteriler kullanır. Parça eşya nakliye işlemi genel olarak en hesaplı taşımacılık işlemidir. Parça eşya nakliyeciliğinde eşya sayısına göre ücret hesaplanır. Ancak bu noktada dikkat etmek lazım piyasada amatör firmaların çokluğundan söz edebilir ve özellikle eşyaların karışmasına neden olurken diğer uzman şirketlere oranla zarar verme çok daha yüksektir. Diğer tarafta alanında uzman olan uzman nakliyat şirketleri ile çalışmanız sizlere daha güvenilir bir hizmet almanızı sağlar.

kaya-nakliyat-ileitişim