Ofis Taşıma

Kuruluşumuz İstanbul Ofis nakliye şirketleri arasında kuvvetli organizasyon fonksiyonları ve ayrıca % yüz müşteri tatmini düşüncesi ile önde gelen bir kuruluştur. Büro taşımacılığı öteki taşıma türlerine göre daha ayrıntılı özel ilgi ve potansiyel gerektiren bir transfer şeklidir. Büronuzun nakliyesi konusunda kuruluşumuzla bağlantı kurduğunuzda ilk önce ekspertiz konusunda vazife vermiş olduğumuz bir elemanımız bizlere ilettiğiniz adrese gelerek büronuzda mevcut bulunan tüm eşyaları inceler. İnceleme bittikten sonra nakliye planlaması yapılır. İLETİŞİM

istanbul ankara ambarı

Nakliyat hizmetinin yapıldığı gün nakliyenin daha süratli ve zahmetsiz yapılabilmesi doğrultusunda iş yerinizde mevcut bulunan tüm eşyalar oda oda çalışılarak taşınır. Arşiv dolapları ve masaların de-montesi nispeten seri olması için elektrikli vidalama kullanılıyor. Ofisinizde var olan tüm malzemeler Avrupa’dan getirttiğimiz baloncuklu naylonlara sarılarak paketlenir. Evraklar ile masa aksesuarları kolilenmek sureti ile üzerine odayı kullananın ve odanın adı yazılarak karışıklık önlenir.. Firmamız iş yeri nakliye faaliyetlerini güvence kapsamına dahil etmektedir. İstanbul Ofis Taşımacılığı sahasında yıllardır önder konumunu korumakta olan firmamız Kaya Lojistik, güven ve sadakatle İstanbullulara hizmetlerde bulunmaktadır.

Sigortalı Ofis Taşımacılığı

İstanbul’da hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında nakliyat ofisi bulunan firmamız evden eve nakliyat dışında ofis taşımacılığı alanında da lider firma konumundadır. Ofisiniz taşınırken taşımacılık firmamız ofisinizde bulunan eşyalarınızın hasar alma olasılığına karşın muhakkak sigortalı ofis nakli yapmaktadır.

Ambalajlı Ofis Taşımacılık

Ofis eşyalarınızın tümünü departmanlara göre ayırarak, nakliye sonrası karışıklığa sebebiyet vermemek adına bölüm bölüm taşınmaktadır. Taşınan tüm eşyalar mukavemeti yüksek ambalaj malzemeleri ile ambalajlanarak titizlikle taşınmaktadır. Ofis ve büro taşıma alanında bir çok kurumsal firma ile çalışarak ofis taşımacılığı alanında profesyonel destek sağlamaktayız.

Nakliyat hizmetinin yapıldığı gün nakliyenin daha süratli ve zahmetsiz yapılabilmesi doğrultusunda iş yerinizde mevcut bulunan tüm eşyalar oda oda çalışılarak taşınır. Arşiv dolapları ve masaların de-montesi nispeten seri olması için elektrikli vidalama kullanılıyor. Ofisinizde var olan tüm malzemeler Avrupa’dan getirttiğimiz baloncuklu naylonlara sarılarak paketlenir . Firmamız iş yeri nakliye faaliyetlerini güvence kapsamına dahil etmektedir. İstanbul Ofis Taşımacılığı sahasında yıllardır önder konumunu korumakta olan firmamız Kaya Lojistik, güven ve sadakatle İstanbullulara hizmetlerde bulunmaktadır.

Sigortalı Ofis Taşımacılığı

İstanbul’da hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında nakliyat ofisi bulunan firmamız evden eve nakliyat dışında ofis taşımacılığı alanında da lider firma konumundadır. Ofisiniz taşınırken taşımacılık firmamız ofisinizde bulunan eşyalarınızın hasar alma olasılığına karşın muhakkak sigortalı ofis nakli yapmaktadır.

Ambalajlı Ofis Taşımacılık

Ofis eşyalarınızın tümünü departmanlara göre ayırarak, nakliye sonrası karışıklığa sebebiyet vermemek adına bölüm bölüm taşınmaktadır. Aşınan tüm eşyalar mukavemeti yüksek ambalaj malzemeleri ile ambalajlanarak titizlikle taşınmaktadır. Ofis ve büro taşıma alanında bir çok kurumsal firma ile çalışarak ofis taşımacılığı alanında profesyonel destek sağlamaktayız.

Ofis nakliyesi alanında marka haline gelen bir taşıma şirketiyiz. Türkiye’de birçok genel müdürlüklerin nakliye hizmetlerinde aklına gelen firmaların başında gelmekteyiz.

ambar
nakliyeci
ofis nakliyesi

Bu süreci çok iyi bir şekilde yöneten ve yıllardan beri kurumsal taşımacılık hizmetlerimizde taviz vermeden hizmetlerimizi sistemli olarak ilerletmekteyiz. Ofis nakliyesi süreçlerini çok iyi bir şekilde yöneten ve günümüzde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyan firmamız ile ofisinizi profesyonelce taşıtabilirsiniz. İstanbul’un en eski kurumsal ofis taşıma şirketi ile hızlı, güvenli ve kaliteli bir şekilde taşıtın.

Firmamız ofis nakliyesi şirketi olarak; günümüze bu hizmeti ilk gerçekleştiren şirketlerin başında gelmektedir. Birçok konuda yapmamız gereken sorumluluklar olduğunu biliyoruz. İlk olarak yapmanız gereken firmamıza ile iletişime geçmeniz.  Bundan sonraki süreç kolaydır. Şirketimiz tarafından ön bir tanışma ve ekspertiz organizasyonu yapılarak taşınacak malzemelerin listesi hazırlanıyor. Taşınacak mesafeler, kat oranlar vs… ayrıntılar görüşülerek nakliyat işlemleri için zaman, plan ve program hazırlanılıyor.

Kaya nakliyat firması olarak her zaman sağlam ve kalifiyeli elemanlarımız ile geniş araç filosu eşliğinde ofis taşıma hizmetini sizlere sunuyoruz. 

İstanbul içi ofis taşıma fiyatları ne kadardır?

Ofis nakliyesi işleminde fiyat eşyanıza ve mesafeye göre değişkenlik gösterir, en doğru fiyat için bizi arayın.

Şehirler arası ofis nakliyesi hizmeti var mi?

Evet şehirler arası ofis taşıma hizmetimiz mevcuttur

istanbul'dan ankara'ya nakliye

Kaya Nakliyat olarak; tüm bu indirim hakkını sadece arayan yeni müşterilerimize değil; aynı zamanda eski müşterilerimize de gerekli duyarlılığı sağlamaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini parasal değerlerden önce kılan firmamız ile çalışmalarınızı gerçekleştirmek isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Özenle ambalaj içerisine yerleştirilen eşyalar, yine özenle yük araçlarına yüklenmektedir. Bu yükleme işleminden sonra, yılların tecrübesine sahip araç şoförlerimiz, hızla eşyanın indirileceği adrese gitmektedir. Ofis nakliyat hizmetlerinde, eşyaların zarar görmemesi önemlidir. Firmamız, eşyalarınız için en etkili çalışma yöntemlerini gerçekleştirmektedir. İşin ustası elemanlarımız, çabuk bir şekilde, kapalı kasa araçları doldurmaktadır. Ücretlendirme, eşyanın cinsi, gidilecek kilometre ve büyük aracın yaşı, baz alınarak ortaya çıkmaktadır. Bu konuda isim yapmış firmamız, aradığınız çözüm adresidir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.