Kozyatağı Nakliyat

Kozyatağı Nakliyat Firması

Günümüzde en fazla gelişen sektörlerden birisi kuşkusuz ki karayolu nakliyeciliğidir . Ağır yük nakliyeciliği, sebze nakliyeciliği, petrol nakliyeciliği veya eşya nakliyeciliği gibi kolları olan karayolu taşımacılığı gelişmektedir. Karayolunun en özel hali eşya nakliyeciliğidir. Paketlemeden montaja kadar incelikleri bulunan eşya nakliyeciliğin de hassas davranmak gerekir. Kozyatağı nakliyat olarak eşyalara gösterilen hassasiyetin farkındayız ve kendimizi her anlamda geliştiriyoruz. İLETİŞİM

kozyatağı evden eve nakliye

Araçlarımızı düzenli ilaçlanma yeniliyor, bakımlarını yaptırıyoruz. Araçlarımızın kapalı kasa müştemilatını düzenli ilaçlanma kontrolden geçiriyoruz. Taşıma işini yapan elemanlarımızı eğitimden geçiriyor, elemanlarımız arasında iş bölümü yapıyoruz. Nakliyat piyasasında uzun senelerden beridir faaliyette bulunan şirket olarak, en iyi fiyatlarla en uzman nakliye hizmetini Kozyatağı sakinleriyle buluşturuyoruz.

Kozyatağı Evden Eve Taşıma Hizmetleri

Kozyatağı evden eve taşıma hizmetinde güvenilir firmalardan bir tanesi olan Kaya nakliyat firması sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Nakliyat sektörünün en büyük firmalarından bir tanesi olan Kaya nakliyat firmasında 200 den fazla kişi çalışmaktadır. Her gün onlarca taşıma hizmeti gerçekleştiren firmamız şehrin en çok tercih edilen firmalarından bir tanesi olup sizlere kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Kozyatağı evden eve taşıma hizmetinde de uygun fiyatları ile faaliyet gösteren firmamızdan sizlerde güvenilir taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Kozyatağı Nakliye

Nakliye piyasasında sözlü anlaşma üzerine eşya taşınması uygulaması yaygındır. Genellikle firmalar buna yanaşmamaktadır. Taşıma sonunda meydana gelen zarar görme veya kaybolmalar sonunda hukuki sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu gerçeği fark eden şirketimiz müşterisi ile anlaştıktan sonra nakliye protokolü düzenlemektedir. Sözleşmeyi müşteri ile beraber imzalıyor ve bir nüshasını müşteriye teslim ediyoruz. Taşıma protokolü olarak firmamızın hukuki sorumluluğunu kabul etmiş oluyoruz. Kozyatağı taşımacılık olarak yapılacak nakliyeye ilişkin plan çıkarıyoruz. Tüm işlemlerimizi bir plan dâhilinde gerçekleştiriyoruz. İleriye dönük tüm işlemlerimiz daha önce görerek hazırlığımız ona göre yapıyoruz. Ayrıca nakliye yapılacak olan sokak trafiğe açık bir ilan ise, yolun kapatılması ile alakalı gerekli izinleri alıyoruz.

Kozyatağı Parça Eşya Taşımacılığı

Eşya nakliyeciliğin de eşyanın boyutu bir hayli önem taşıyor. Özellikle uzun mesafe nakliyatta fazla eşyaların nakliye ücreti de fazla oluyor. Bazı evlerde az eşya bulunuyor veya kısıtlı eşya nakliye veya dâhil ediliyor. Bu durumda az eşya için tek bir aracın tutulması müşterilerin fazla ücret ödemesi manasına geliyor. Parça eşya nakliyeciliği ile tam arabadan az olan iki veya daha fazla kişinin eşyaları tek bir araçta taşınıyor. Bununla beraber ücreti düşük tutuyoruz. Kozyatağı taşımacılık ekibi olarak müşterinin izin verip vermemesi hususunun nakliye protokolü esnasında düzenliyoruz. Kabul etmeyen müşterilerin eşyalarını parça eşya nakliyesine dâhil etmeyerek bağımsız düşünüyoruz.

Kozyatağı Parça Eşya Taşımacılığı Hizmeti İle Uygun Fiyat Teklifi Sunarak Aynı İstikamete Giden Nakliyat Aracımız İle Ürünlerinizi Yeni Adreslerine Teslim Etmekteyiz.

Kozyatağı Kaya Nakliyat İle Sigortalı ve Garantili Taşımacılık Hizmeti

Hem kötü nakliye yapılmasından hem de kaçınılmaz durumlardan dolayı nakliye esnasında eşyalar zarar görebiliyor. Şirketlerimiz zararları karşılama noktasında sorun çıkarttığı yönünde şikâyetler duyuluyor. Kozyatağı taşımacılık nakliyeye yönelik tüm özel sigortalarını yaptırıyor. Eşyalarınızın zarar görmemesi için elimizden gelen çabası gösteriyoruz. Trafik kazası, doğal afet, hırsızlık gibi elde olmayan nedenlerden dolayı doğan zararlarınızı da hemen karşılıyoruz. Eşya tesliminde eksikleri veya hasarları kontrol ederek ilk iş günüde gerekli işlemleri başlatıyoruz ve takipçisi oluyoruz.

Evden eve taşıma yapan firmalardan bir tanesi olan Kaya taşımacılık hem şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat konusunda hizmet vermekte hem de belirli süreli olarak eşya depolama, parça eşya taşınması, ofislerin ve işyerlerinin taşınması gibi hizmetleri yerine getirmektedir. İstanbul evden eve taşıma işi için güvenebilir şirketlerden bir tanesi olan Kaya taşımacılık evden eve taşımacılığı istenildiği takdirde sigorta garantili olarak da yapabilmektedir. Hizmet konusunda kendisine güven duyan ve iddialı bir şirket olan şimşek taşımacılık gerek İstanbul ilinde gerekse İstanbul’da başka ile veya başka ilden İstanbul’ a eşya taşımacılığı konusunda hizmet sunmaktadır.

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

Kozyatağı’ndan taşınmayı planlıyor ya da diğer bir yerden Kozyatağı’na gelmeyi düşünenler için Kozyatağı Evden Eve Nakliyat olarak en nitelikli nakliye hizmetini ayağınıza getiriyoruz.

Taşınmanın stres ve sıkıntılarını sizlere yaşatmayan firmamız, eşyalarınızı itinayla taşıyarak hasara uğramaksızın yeni adresinize teslim etmektedir.

kozyatağı kamyonet nakliyesi

En etkili paketleme teknikleriyle eşyalarınız güvende olup, yol boyunca zarar görmeden taşınır. Elektronik eşyalarınız ve mobilyalarınız itina ile sökülerek yeni adresinizde profesyonel kadromuz tarafından monte edilir.

  • Kozyatağı Evden Eve nakliyat
  • 7/24 hizmete hazırdır
  • Kaliteli ve güvenilir hizmetin adresidir
  • Ekonomiktir
  • Kadrosu eğitimli ve deneyimlidir
  • Araçları K1 ve K3 belgeli olup son modeldir
  • Nakliye sigortalıdır
  • Ekspertiz ücretsizdir.

Kozyatağı evden eve taşıma hizmeti almak için günün her saatinde 0212 274 26 56/ (0532) 340 37 48 numaralı telefonlardan bizleri arayabilir, evinizi taşımak için gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ev eşyası taşımacılığın yanında ofis ve işyeri taşımacılığı, villa ve piyano taşımacılığı, parça eşya ve antika eşya taşımacılığı, askılı tekstil ve fuar taşımacılığı da yapan firmamız, hemde depolama hizmeti de sunmaktadır.

Depolamak arzu ettiğiniz eşyalarınız her çeşit nem ve dış etkilerden korumalı olarak depolarımızda muhafaza edilir. Evden Eve Nakliyat Kozyatağında müşterilerine en nitelikli ve en güvenilir nakliye hizmetini en hesaplı fiyatlarla sunmaktadır.

Kozyatağı Asansörlü Taşımacılık ve Montaj Hizmeti

Kozyatağı taşımacılık personeli olarak nakliye işlemlerinde muhakkak kendimize ait asansörlerden faydalanıyoruz. Yeni, kuvvetli ve sessiz asansörlerimiz ile eşyalarınızı taşıyor ve merdivenleri kullanmıyoruz. Bina asansörlerine zarar vermiyoruz. Bununla beraber eşyaların çarparak zarar görmesi sorununu da ortadan kaldırıyoruz. Ekibimize bildirilen tüm mobilyaların demontaj işlemlerini yapıyor ve güzel bir şekilde paketliyoruz. Alınan eşyaları not ediyoruz ve derhal yola çıkıyoruz.

Kozyatağı Nakliyat Hizmetlerinde Montaj

Mesafenin uzunluğuna göre yedek şoför bulundurmayı ihmal etmiyoruz. Montaj işlemini yapacak olan çalışanlarımızı de yanımızda bulunduruyoruz. Firma olarak ofis nakliyeciliğinde veya kurum nakliyeciliğinde özel ekip ile nakliye işlemlerini üstleniyoruz. Ücret belirleme esnasında genel kriterleri kullanıyor veya uygulama dışı bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

Kozyatağı bölgesinde taşımacılık hizmeti sunmuş olduğumuz gibi İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde nakliyat hizmetlerimizi aralıksız sürdürmekteyiz. Hizmet sunmuş olduğumuz birkaç bölge:

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.