İkitelli Nakliyat

İkitelli Nakliye Firması

İkitelli nakliyat çalışmaları sunan; Kaya Nakliyat kurulduğu günden bu güne uzun yıllar bu semtte aktif eşya taşımacılığı alanında faaliyetler göstermiş ve müşterilerinin taktirini kazanmış marka bilinirliği olan bir nakliye kuruluşudur. Uzman personel kadrosu ve uzun yılların katkıda bulunduğu tecrübesi ile sizleri memnun bırakacak eşya taşıma hizmeti sunan firmamız; İkitelli semtinde en çok İkitelli evden eve nakliyat hizmeti vermiş olan Firmamız ev eşyalarınızın itinayla ve itina ile nakliyesinde üst düzey performans ile çalışarak eşyalarınızı taşınma bundan önce en nitelikli malzemeler ile ambalajlayarak sigortalamaktayız.

ikitelli sanayi sitesi nakliye

İkitelli sigortalı eşya taşıma hizmetlerimiz ile km farkı olmaksızın eşyalarınızın en iyi ve sorunsuz şekilde yeni adresinize teslimatını sağlamaktayız. İkitelli semtinde uzman personellerimiz aracılığında yağacağımız nakliyat çalışmasından memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Nakliyat ihtiyacınızda hemen; Kaya Nakliyat firmamıza ulaşarak ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz kapınıza kadar gelecek olan ekspertiz çalışanımız yerinde eşya analizleri yaparak sizlere özel taşınma planlaması oluşturur. Firmamız ev eşyalarınızın itinayla ve itina ile nakliyesinde üst düzey performans ile çalışarak eşyalarınızı taşınma bundan önce en nitelikli malzemeler ile ambalajlayarak sigortalamaktayız. İKİTELLİ Nakliyat, ikitelli nakliyat firmaları arasında,  yük ve eşya taşıma, ofis taşıma, kamyon nakliye, kamyonet nakliye gibi hizmetleriyle ikitelli nakliyecileri arasında kendine büyük yer edinmiştir. ikitelli evden eve nakliyat fiyatları bilgisi için 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. 

İkitelli Ambarı

İkitelli nakliyat hizmetini kurulduğumuz günden bu yana profesyonel bir anlayışla ele alıyor ve güvenilir taşımacılık sunuyoruz. Nakliyat alanında büyük deneyim sahibi olan elemanlarımız, süreci başından beri tüm kademeleri detaylı şekilde ele almaktadır. Ayrıca modern teknolojiye sahip ekipmanlar ve nitelikli araç çeşitleriyle en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Şüphesiz en güvenilir kısımlardan biri tüm eşyalarınız için gerçekleştirdiğimiz sigortadır. Bu sayede siz güven içerisinde yeni adreste eşyalarınızı beklerken, biz işinde uzman profesyonel kadromuz ile taşıma işlemini sürdürmekteyiz. Şehir içi taşımacılık ve şehirlerarası taşımacılık ev, ofis ve büro nakliye gibi yapılacak taşımacılık hizmeti her bölümüyle bütünüyle uzman bir anlayış içerisinde ele alınmalıdır. Nakliyat diğer hizmet sektörlerine benzemez. En küçük detaylardan en büyüğüne kadar her kısmın çok büyük bir titizlik içerisinde ele alınması gerekir. Zira insanlar çok büyük bir emek harcayarak, çalışarak biriktirdikleri paraları ile eşya satın alırlar. Nakliye sırasındaysa bu eşyaların güven içerisinde, herhangi bir sorun yaşamadan taşımasını arzu edilir. Bu konu da mağdur olmamak için muhakkak deneyim sahibi, tam donanımlı ekipmana sahip alanında uzman taşıma firmalarından destek almak gerekiyor. İkitelli Nakliyat, 10 yıllık iş deneyimi, tecrübeli çalışanları, lüks araçları ve eşya asansörü ile ikitelli evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.

İkitelli Şehirler Arası Evden Eve Nakliye Firmaları

İkitelli nakliyat ekibimiz tamamen profesyonel olup işlerini denetim altında yapmaktadır. Sizin istekleriniz dışında yapılacak tüm işlerden Kaya nakliyat firması sorumludur. İşinizi şansa bırakmamak için İkitelli nakliyecisi şehir içi nakliye ve şehirlerarası nakliye hizmetini bizlere teslim edin uzman taşıma ekibi marangozlu söküp tekrardan kurulum yapmak için bizi tercih edin. İstanbul nakliyat Firmaları olarak değişimin yeni adresi olan Küçükçekmece  ilçesinde içinize her hangi bir şüphe kalmadan işinizi yapmaktayız . Son zamanlarda güven konusunda büyük endişeler mevcuttur ancak biz evden eve nakliyat işlemini yaparken sizlerin güvenine layık olmaya büyük çabalıyoruz eşyalarınız kolilerde askılarda taşınmaktadır. Marangozlarımız taşımanın başından sonuna kadar hizmet vermektedir. Ahşap profiller metal eşyalar cam eşyalar ve porselen takımlarınız sizler için ne kadar değerli ise İkitelli evden eve Taşımacılık firmaları  içinde en az o kadar değerlidir. Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. 

İKİTELLİ Nakliyat, olarak bizi biz yapan ayrıcalıklar müşterimize ve işimize verdiğimiz önemdir. İkitelli nakliyat şirketleri arasında en çok tercih edilmemizin nedeni budur. Eşya nakliye başından beri ustalık gerektiren bir iştir. İKİTELLİ nakliyat, ihtiyacınıza en uygun hizmeti en yenilikçi teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize sunar. Ücretsiz expertiz; personellerimiz taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunarlar. İşin başından beri yapılacak işlemler anlatılır ve sizin onayınızın ardından bir randevu günü belirlenir.

Sigortalama; ev taşıma olaylarında en çok karşılaşılan sorun eşyalara doğabilecek zarardır. Biz profesyonel ve bilgili çalışanlarımız ile bunun gibi problemlerle %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Riski ortadan bütünüyle kaldırmak için sigortalama işlemlerini de tarafımızdan yapıyoruz. Yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınız sigortalanıyor. İKİTELLİ Nakliyat’ta eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Paketleme, bu işlem olmazsa olmazdır. Eşyalarınız herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden korumak için tarafımızdan ambalajlanır ve gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirilir. Bir çok firma gibi kalitesiz naylon benzeri malzemeler kullanmıyoruz bu iş için özel olarak üretilen kılıfları tercih ediyoruz. Taşıma, deneyimli personellerimiz eşya nakliye asansörünü kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı araçlarımıza yükler. Eşyalarınız özel olarak dizayn edilmiş araçlarımıza titizlikle dizilir veya yolculuğa başlar.

İkitelli Evden Eve Nakliyat

Başakşehir ve Küçükçekmece şubelerimizle en Uygun fiyatlara eşyalarınızı, şirket, firma, ofis nakliye ihtiyaçlarınızda bize sormadan, bizden fiyat almadan taşınmayın. Küçükçekmece, Başakşehir, Halkalı ve civarında bulunan şubelerimizle Evden eve Nakliyat ,koli, makine , ofis ve fabrika taşımacılığı konusunda uzmanlaşan şirketimiz siz değerli müşterilerine hizmette sınır tanımamaktadır. Sizlerin güvenini 20 senelik tecrübe ile kazanmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Sektöründe çığır açan şirketimiz İstanbul ili başta olmak üzere bir çok şubesiyle sizlere hizmet sunmaktadır. İkitelli merkez odaklı şirketimiz kuruluşundan günümüze Siz değerli müşterilerimize Evden Eve Nakliyat ve her türlü kara nakliye işlerinizde uygun çözümler üretmektedir. Taşıma esnasında yaptığımız kasko güvencesi ve sigorta teminatı ile bütün eşyalarınız güvence altına alınmaktadır. Oluşabilecek her çeşit hasar ve kayıptan bütünüyle firmamız sorumludur. Eşyalarınızın hasar görmeden taşınması için en ince ayrıntı bile göz önünde bulundurulmaktadır.

ikitelli ambarı

Kalite standartlarına uygun yapacağımız nakliye işlemlerinde sizlere uzun sürede memnuniyet sözü veriyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlardan aldığımız üstün başarı belgesi ve yetki belgeleriyle sizlere güvenilir hizmet veriyoruz. Ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan daire vb. gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

İkitelli Evden Eve Nakliyat Taşımacılık

Sizlerin güvenini 20 senelik tecrübe ile kazanmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. İstanbul İkitelli semtinde evden eve nakliye hizmeti veren Kaya Nakliyat profosyonel ve güler yüzlü ekibi , son teknolojik gereçlerle donatılmış teçhizatları ile evden eve nakliye ve ev taşıma hizmetine uygun araçlar ile evden eve nakliyat ambalaj malzemelerimizle kaliteli ve en uygun fiyatlarla ev taşıma konusunda çözüm ortağınızdır. Kaya Nakliyat Başakşehir ilçesinin tüm semt, mahalle ve sokaklarında evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. İkitelli bölgesinden İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine şehir içi evden eve nakliyat ve İkitelli bölgesinden tüm Türkiye’ye şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Bünyemizde bulunan profesyonel kadromuz tesisatçı ustalarımız mobilyacı ustalarımız nakliye elemanlarımız ve kullanmış olduğumuz son teknolojik ekipmanlar ile hizmet sunmaktayız. Her nerde olursanız olun şehirlerarası nakliyat ilkemiz gereği tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet sunmaktayız. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

İkitelli Nakliye

Başlıca Hizmetlerimiz ;Evden eve nakliyat-İşyeri ve Ofis taşımacılığı-Koli nakliyesi-Makine Nakliyesi, İkitelli evden eve nakliyat firmaları arasında ikitelli evden eve nakliyat her zaman öncü kuruluş olmuştur. Sizlere daha iyi hizmet vermek için tüm yurt genelinde hizmet ağımız devam etmektedir. İkitelli Nakliyat merkez şubemizle Küçükçekmece, İkitelli sanayi, Sefaköy, Başakşehir, Onurkent ve civarında Evden Eve Nakliyat, Koli taşımacılığı, Banka, Büro, Ofis, Fabrika nakliyesinde Uygun fiyat seçeneklerimizle Kaliteyi uygun maliyetlere sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İkitelli Evden Eve Nakliyat Firmaları

İKİTELLİ evden eve nakliyat firmamız 1990 yılından günümüze gelişen modern hızla büyüyen ve kendini alanında hızla geliştiren firmalar arasında öncü kuruluştur.İkitelli Nakliyat firmaları arasında sürekli kendini yenileyen şirketimiz her türlü kara nakliyelerinde profosyonel çözümler üretir.

Profesyonel ve güvenilir çalışanlarımız

Profesyonel ve güvenilir personelimiz ile evinizi en kısa bir süre içinde sıfır hatayla taşımaya çalışırız. Sizden almış olduğumuz eşyayı size aynı şekilde teslim ederiz. Şirketimize arzu ettiğiniz zaman arzu ettiğiniz saatte ulaşabilirsiniz ve şirketimiz daima size hizmet verebilir. Eğer bu alandaki diğer şirketlerin size sunduğu hizmetlere de bakarsanız diğerlerine göre daha güvenli ve daha hesaplı olduğunu göreceksiniz. Size bir telefon kadar yakınız.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.