Evden Eve Nakliyat

Hayatımızın her döneminde evden eve nakliyat hizmeti almaya gereksinim duyarız. Evden eve nakliye, gereksinim nedeni ile adres değişikliği maksadı ile alakalı kurumlardan destek alarak evde bulunan eşyaların yeni adrese taşınması sürecidir. Evlerinizde olan tüm eşyaların toparlanması, paketlenerek muhafaza edilmesi, araç ile taşınıp yeni alanlarına konumlandırılması faaliyetlerini içerir. Firmamız evden eve nakliyat tavsiye firmalar arasında yer almaktan mutluluk duymaktadır. Sizlerde evden eve taşıma tavsiye firmamızı seçerek en iyi evden eve nakliye hizmetini uygun nakliyat fiyata taşıttıra bilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

evden eve nakliye

Evden eve nakliye, ev eşyalarının yeni eve transfer edilmesinde, ev veya ofis eşyalarının ziyan görmesini engelleyici tedbirlerle birlikte, deneyimli elemanlar tarafından de montaj ve montaj işlemlerinin de gerçekleştirildiği profesyonel bir nakliyat düzenidir.

Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Evden Eve Taşımacılık yalnızca ev ya da ofis eşyalarının taşınması manasında icra edilebileceği gibi, evinizi taşıyacağınız evde eşya düzeninin eksiksiz olarak sağlanması şeklinde de gerçekleştirilebilmektedir. Evde bulunan eşyaların zarara karşı korunması amacı ile, bulundukları durumda parçalarına ayırma işlemleri ve sarma işlemleri yapılarak diğer bir eve taşınması ile bir kez daha kurulmaları ve kullanılmaya hazırlıklı hale getirilmesi süreçleri evden eve taşımacılık hizmetlerinin merkezini meydana getirmektedir. Taşınma işleminin en önemli bölümü ve unsuru konumuna gelen evden eve nakliye, mesleğinin hakikaten ustası bir ekip tarafından yerine getirilmediği durumda hiç de şakaya gelmeyen ve çözümü mümkün olmayan zorluklara yol açabilmektedir. Eşya ve yüklerinizi taşımaları için emanet etmiş olduğunuz işletmenin, alanında ustalaşmış ve tecrübeli bir personeli, kapalı ve çelik kasalı evden eve nakliyat kamyonları ve kuvvetli kurumsal altyapısı ile itimat edilen bir firma olması zaruridir.

Evden eve taşımacılık kapsamında öncelikle ehemmiyet atfedilmesi gereken husus ambalajlamadır. Nakilleri yapılacak mobilya, teçhizat ve evlerinizde bulunan eşyaların, kullanım alanlarına göre belirtilen çeşitli ambalaj malzemeleri ile ambalajlanarak taşıma için uygun duruma getirilmeleri fazlası ile ehemmiyetlidir. Kaliteli ve yetkin bir yardım ile sıkıntısız bir taşınma gerçekleşecektir. Evden eve nakliyat ne demektir? Sorusunu pek çok kişi sormakta ve bu deyimin yalnızca taşınma manasıyla düşünülmesi de yetersiz bir bilgi biçiminde kabul edilmektedir. Ev nakliye aşamasında direk şekilde eyleme geçmeden evvel, çok iyi bir programlama programı yapılmalıdır.

Evden Eve Nakliyat İşlemleri

Exspertiz ;
Bize evden eve taşıma ihtiyacınızı belirten talebinizi ilettikten sonra isterseniz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ekspertiz incelemesinde konu olan unsurlar;

  • Eşyaların kaplayacağı alan ve ağırlık hesaplanarak hangi boyut ve tonajda araçla nakliye yapılması gerektiği,
  • Eşyaların çeşitleri ve paketlemede kullanılacak ambalaj malzemeleri,
  • Küçük eşyalar, mutfak malzemeleri ve kırılacakların yerleştirileceği koli sayısı,

Sigorta;

Eşya taşımanın en önemli ögelerinden bir tanesi olan güven konusunda her ne kadar sorun yoksa da, meydana gelebilecek herhangi bir zarar durumunda mağduriyetinizin önüne geçme adına eşyalarınızı sigortalıyoruz. Evden eve taşıma hizmetlerinde en önem verdiğimiz husus elbette paketlemedir. Eşyalar taşınırken, vurulma, çizilme ve kırılma gibi zararların önüne geçmede en koruyucu unsur olan paketleme, Kaya nakliyat uzman personelleri tarafından dikkatlice yapılmaktadır.

Demonte ve Montaj:
Evden eve taşımacılık hizmetimizde belirleyici öğelerden birisi de de monte ve montajdır. Bu kapsamda mobilya ve beyaz eşyalarınızın firmamız tarafından de montesi ve yeni adreste montajı yapılır. De monte (Söküm), eşyaların profesyonel personel tarafından gerekli aletler kullanılarak bölümlerine ayrılması işlemidir. Monte (Montaj / Kurulum), eşyalarınızın yeni adreslerinde, yine profesyonel bir personel tarafından tekrar birleştirilerek eski haline getirilmesi işlemidir. De monte ve Montaj işlemi, yalnızca alanında uzman ve tecrübe sahibi bir usta tarafından yapılmak zorundadır. Aksi taktirde de monte ve montaj, bir avantaj olmaktan çıkar veya eşyaların zarar görmesi ile sonuçlanabilir. Daha da ötesi tamirine veya bir daha kullanılabilmesine imkan bile kalmayacağı bir hale bile gelebilir.

istanbul ankara nakliye ambarı

Paketleme ve Ambalaj:

Eşya Yerleştirme:
Yeni adreste talep ettiğiniz taktirde bayan personellerimiz tarafından eşyalarınızın yerleştirme işlemi yapılmaktadır.

Mutfak dolapları ve kırılacak eşyaların, çekmece içlerinin, elbiselerin, vitrin içlerinin ve kolilerin yerleştirmesi zaman alır ve zahmetlidir diye düşünmenize, firmamızın sunduğu bu avantaj sayesinde hiç gerek olmamaktadır.

Evden eve nakliyat şirketleri eşya yerleştirme deyince mobilya ve beyaz eşyaları yeni evde konumlarına yerleştirme biçiminde anlamakta ve bu hizmet kapsamında daha ötesini yapmamaktadır.

Ancak Kaya nakliyat , zaman içerisinde müşteri ihtiyaçlarının çeşitlilik göstermesi ve firma inovasyon prensibi çerçevesinde hizmet yelpazesini genişletmiş, bayan elemanları da istihdam ederek, müşterilerinin taşınma sonrası zahmetlerini de hafifletme amacıyla eşya yerleştirme hizmeti de vermeye başlamıştır. Evden eve nakliye ve diğer nakliyat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi iletişim sayfamızda yer alan iletişim numaralarımızdan alabilirsiniz.

zeytinburnu nakliyat ambarı

 Evden eve hizmetindeki çalışmalarımız, sizlerin kafasındaki soru işaretlerini silip atacaktır. Yapılması gereken bütün işlemler özenle yapılır. Eşyalarınız doğru zamanda, doğru araçla ve deneyimli personellere emanettir. Kaya nakliyat sizlerin memnuniyeti için tüm detayları düşünmektedir. Ekiplerimiz eşyalarınızı değerinde sigortalatır. Bununla beraber montaj ve demontajından sorumludur. Kaya nakliyat ekiplerince eşyalarınızın özenle paketlemesi yapılır. Doğru sıralamayla kamyona yüklenir.

Eğer binanız eşyaların indirilmesine ya da çıkarılmasına elverişli değilse Kaya nakliyat asansörlü taşıma yöntemini kullanacaktır. Eşyalarınız teslim noktasında sizlerin karar verdiği şekilde yerleştirilir. Sizlere sadece keyifle yeni hayatınıza başlamak kalır.