Menü Kapat

Evden Eve Nakliyat

Kaya Nakliyat’ a Hoşgeldiniz…

23 senelik deneyim ve başarılarımızın verdiği güvenle, müşteri memnuniyetini her vakit ön planda tutan hizmet anlayışımızla, en büyük kıymet olan insan kaynağımıza ve dönemin gerektirdiği teknolojik altyapıya yatırımlar yaparak hizmet çeşitliliğimizi ve ağımızı sürekli genişletiyoruz. Kaya evden eve taşıma şirketi 2000 yılında kurulmuştur. Kuruluş yılından bu yanadır nakliyecilik sektörün de hizmet vermektedir. Ayrıca bütün hizmetler şirketimize ilişkin olan araçlar ile sağlanmaktadır. Yani müşterilerimiz ne olursa olsun komisyoncular ile muhatap edilmemektedir. Kaya evden eve nakliye ofis nakliyat, ev taşıma, parça eşya taşıma ve asansörlü taşımacılık gibi geniş bir çözüm ağına haizdir. Bünyemiz kamyon, kamyonet, tır ve asansörlü şeklinde muhtelif özelliklere sahip vasıta modelleri yer verilmiştir. Bünyemiz de bulunan tüm taşıma vasıta ve ekipmanları günümüz teknolojisi ile dizayn edilmiştir. Şirketimiz vizyönel olarak çeşitli emek harcamalar gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinin hepsi ilmi, akılcı, pratik ve teknolojik yöntemler ile verilmektedir. Böylece müşterilerimizin sorunlar ile karşılaşması engellenmektedir.

evden-eve-nakliyat-firması

İstanbul KAYA Evden Eve Nakliyat

Kaya evden eve firması, teknolojik ve ilkesel nakliyecilik noktasında yeni bir çağ açmıştır. Özellikle de eşya nakliyesi denilince pek fazlaca müşterimizin aklına çeşitli problemler gelmektedir. Taşıma esnasında yapılan yanlışlar sebebiyle gerek maddi gerekse içsel kayıplar oluşmaktadır. Kaya evden eve nakliyat ise bahsi geçen kayıpları önlemek adına her türlü emek vermeyi yürütmektedir. Paketleme, sökme takma, yerleştirme benzer biçimde işlemler profesyonel personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca şirketimiz personelleri 20 senedir bu sektör de faaliyet göstermektedir. Ev taşıma esnasında kullanılan teknolojik ekipmanlar sayesinde ise nakil güvenliği en çok bir seviyeye ulaştırılmaktadır. Kaya evden eve nakliyat firmamız aynı vakit da müşterilerine sigortalı nakliyat noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır. Evden eve taşıma hizmeti alan müşterilerimiz, yüksek maliyetlerden ve iş nihayetinde talep edilen ek ücretlerden şikayet etmektedir. Aslında taşıma maliyetleri eşya sayısına göre değişmektedir. Ancak pek fazlaca nakliye firması üstün körü fiyat verdiği için müşterilerimiz kalitede öte takılı kalmaktadır. Yani her firma birbirinden farklı ücretler talep etmektedir. Kaya evden eve nakliyat ise İstanbul sektörü içerisin de en müsait taşıma hizmetini sunarak kıvanç sağlamaktadır. Şirketimiz, şehir içi, şehirlerarası, yazıhane ve asansörlü nakliyat gibi tüm hizmetlerini ekonomik fiyatlar ile sağlamaktadır.

Foto Galeri

Evden eve nakliyat & diğer yaptığımız hizmetlerimiz.

Client Reviews

Pirem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sapien, sit sed accumsan, viverra sociis ullamcorper aenean fermentum.

Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Proin eget tortor risus.

Amelia Abelo

Manager

Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Proin eget tortor risus.

Noah Johnson

CEO

310k

CLIENT TRUST

150

EXPERTS

15

EXPERIENCE

120

AWARD

Latest Posts & Articles

Mirem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sapien, sit sed accumsan, viverra sociis ullamcorper aenean fermentum.

Successful Marketing Ads for Your Business

Porem orem ipsum dolor sit amet, Tetur adipiscing elit. Atempor scelerisque olor sit mauris

Let’s Build Your Business from Scratch

Sorem orem ipsum dolor sit amet, Tetur adipiscing elit. Atempor scelerisque olor sit mauris

The Best Place to Invest Your Money

Torem orem ipsum dolor sit amet, Tetur adipiscing elit. Atempor scelerisque olor sit mauris

The Big Seminar for Your Right Investment

Borem orem ipsum dolor sit amet, Tetur adipiscing elit. Atempor scelerisque olor sit mauris

Have Any Questions?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Hendrerit massa condimentum enim, nisl vitae. Ultricies aliquet proin egestas donec viverra turpis luctus gravida ipsum.